KURUMSAL
 

Burmod 1992'den bu yana bayan üst giyim için dokuma kumaşlar üretmektedir, 28 yılı aşkın bir süredir dokuma boyama, baskı ve numune yapımında modern yeteneklerini dikey olarak entegre etmiş olan marka perakendecilere, hızlı moda perakendecilerine ve tasarımcılara iplik boyalı, baskılı ve düz kumaşlarla hizmet vermektedir.

İnovasyonun sürdürülebilir bir rekabet avantajı kaynağı olduğuna inanıyoruz, yönetici direktörümüz koleksiyonumuzu taze ve yaratıcı kılan uluslararası eğitimli kurum içi tasarımcılardan oluşan bir ekibe başkanlık ediyor.

Müşterilerimizin numune ihtiyaçlarını karşılamak için doğru sistemleri uygulayarak,sürekli rekabet avantajı elde etmeye çalışıyoruz. Yeni tasarımlarımızı ve müşterilerimizin tekstil sektöründeki isteklerini hızlı bir şekilde yerine getirmek için kendi içlerinde çözgü ve numune dokuma makinelerine sahiptir. İşletme sahibi ve yöneticileri şirketinin operasyonlarına ve tarzına tutkulu bir şekilde ve işin her alında ilgilenerek şahsen yatırım yapmaktadır. Bu tutkunun, yüksek kalite ve güçlü bir fiyat politikası ile birleştirilmesiyle yüksek büyüme potansiyeli olan güçlü bir imaj oluşturulmuştur.

Kuruluşunun onuncu yılında Burmod olarak firmamızın gelişmesine ve benzersiz çözümler sunma yeteneğini artırmasına yardımcı olacak bir çözüm sunmak için müşterilerle birlikte çalışmanın önemini kabul ediyor; yalnızca müşteriyle yakın çalışarak, gereklilikleri anlayarak ve gerçek bir ortaklık geliştirerek değil önde gelen sarf malzemeleriyle, tedarikçilerle olduğu kadar müşterilerimizle de uzun süreli ve kalıcı bir ilişki kurma konusunda çok çaba sarf ediyoruz.

Küresel pazarlama trendini aşmak ve avantajlı bir konuma ulaşmak için yeni tasarımların ve ürünlerin AR-GE çalışmalarına büyük yatırım yapmaktayız.
İngiltere, İspanya, Hollanda pazarlarına rekabetçi fiyatlarla en kaliteli ürünleri sunmaktayız.